Het team van De Wilgen

 

Schooljaar 2020-2021

Groep Bemand door
1/2a Jessica van Dijk (ma/di)
Astrid Hers (woe t/m vr)
j.vandijk@bs-dewilgen.nl
a.hers@bs-dewilgen.nl                   
1/2b Petra Bergamin    pbergamin@meerprimair.nl 
3 Yanka Willemse (ma/di)
Martine Elshof (woet/m vrij)
y.willemse@bs-dewilgen.nl
m.elshof@bs-dewilgen.nl
4 Marjolijn de Ruiter (ma t/m woe)
Ellen Oudendijk (do/vr)
m.deruiter@bs-dewilgen.nl
e.oudendijk@bs-dewilgen.nl
4/5 Monique van der Lans (ma t/m vr) m.vanderlans@bs-dewilgen.nl
5 Eveline Divendal (di t/m vr) e.divendal@bs-dewilgen.nl
6a Anouk van Seumeren (ma t/m vrij) a.vanseumeren@bs-dewilgen.nl
6b Sophie Thot (ma/di)
Elsemartha Rensch (woe t/m vr)
s.thot@bs-dewilgen.nl
e.rensch@bs-dewilgen.nl
7 Joyce van der Voort (woe t/m vrij)
Alexandra Gijlstra (ma, di)
j.vandervoort@bs-dewilgen.nl
a.gijlstra@bs-dewilgen.nl
8a Marjolein Carstens (ma, di, do,vr)
Christianne Haan (woe)
m.carstens@bs-dewilgen.nl
c.steetskamp@bs-dewilgen.nl
8b Simone Schröder (ma t/m woe, vr)
Froukje Bosma
s.schroder@bs-dewilgen.nl
f.bosma@bs-dewilgen.nl


 
Coördinator leerlingenzorg:    
      
Christianne Haan-Steetskamp (ma/woe/do)
c.steetskamp@bs-dewilgen.nl
Vakleerkracht bewegingsonderwijs:  Berry van Ruth (ma/di/wo/vr)
b.vanruth@bs-dewilgen.nl
Conciërge: Driss Aen Messaoudi (ma/di/do/ vr-ocht.)
Ondersteunend personeel:   
Jessica Koppes
 
Administratief medewerker:    Marianne van Staveren 
administratie@bs-dewilgen.nl
ICT specialist: Niels Boersma (donderdagochtend)
nboersma@meerprimair.nl
Directeur:     
 
Antoinette Wastell (ma/di/do/vr)
a.wastell@bs-dewilgen.nl
Interim directeur: Maurice van Dijk
m.vandijk@bs-dewilgen.nl