Het team van De Wilgen

 

Schooljaar 2020-2021

Groep Bemand door
1/2a Jessica van Dijk (ma/di)
Astrid Hers (woe t/m vr)
j.vandijk@bs-dewilgen.nl
a.hers@bs-dewilgen.nl                   
1/2b Martine Elshof/Wendy Reins (LIO stage)
Yvonne Pet (woe t/m vrij)      
m.elshof@bs-dewilgen.nl w.reins@bs-dewilgen.nl
y.pet@bs-dewilgen.nl
3 Yanka Willemse (ma/di)
Ilona Keesom (woe t/m vrij)
y.willemse@bs-dewilgen.nl
i.keesom@bs-dewilgen.nl
3/4 Marjolijn de Ruiter (ma t/m woe)
Ellen Oudendijk (do/vr)
m.deruiter@bs-dewilgen.nl
e.oudendijk@bs-dewilgen.nl
4 Monique van der Lans (ma t/m vr) m.vanderlans@bs-dewilgen.nl
5a Elsemartha Rensch (ma)
Eveline Divendal (di t/m vr)
e.rensch@bs-dewilgen.nl
e.divendal@bs-dewilgen.nl
5b Anouk van Seumeren (ma t/m vrij) a.vanseumeren@bs-dewilgen.nl
6 Sophie Thot (ma/di)
Elsemartha Rensch (woe t/m vr)
s.thot@bs-dewilgen.nl
e.rensch@bs-dewilgen.nl
7 Marjolein Carstens (ma t/m vr) m.carstens@bs-dewilgen.nl
7/8 Miranda Heschlé (ma, di)
Joyce van der Voort (woe t/m vrij)
m.heschle@bs-dewilgen.nl
j.vandervoort@bs-dewilgen.nl
8 Simone Schröder (ma t/m woe, vr)
Froukje Bosma
s.schroder@bs-dewilgen.nl
f.bosma@bs-dewilgen.nl


 
Coördinator leerlingenzorg:    
      
Christianne Haan-Steetskamp (ma/woe/do)
c.steetskamp@bs-dewilgen.nl
Vakleerkracht bewegingsonderwijs:  Berry van Ruth (ma/di/wo/vr)
Conciërge: Driss Aen Messaoudi (ma/di/do/ vr-ocht.)
Ondersteunend personeel:   




 
Christine van Bemmelen
Marloes Wollaars
Jessica Koppes
Alexandra Gijlstra
Nesrine Bouchta
Administratief medewerker:    Marianne van Staveren 
administratie@bs-dewilgen.nl
ICT specialist: Salomé Vleeming (donderdagochtend)
s.vleeming@bs-dewilgen.nl
Directeur:     
 
Antoinette Wastell (ma/di/do/vr)
a.wastell@bs-dewilgen.nl